Girişimsel Radyolojide Hasta Yönetimi ve Hemşirelik Girişimleri

Acıbadem Maslak Hastanesi tarafından düzenlenen “Girişimsel Radyolojide Hasta Yönetimi ve Hemşirelik Girişimleri Söyleşi”si 23 Ağustos 2023 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.

Söyleşide girişimsel radyoloji Uzman Hekimi Prof. Dr. Koray Güven “Girişimsel Radyolojide Hasta Yönetimi” isimli sunumunu gerçekleştirdi. Sn. Güven sunumunda biyopsi, TIPS (Transjugulary İntrahepatic Postosystemiz Shunt) ve varis tedavisinden bahsetti. Sn. Güven tedavi yöntemlerin neler olduğu ve yaptığı vakalar hakkında örnekler verdi.

Prof. Dr. Koray Güven’in sunumundan sonra girişimsel radyoloji hemşiresi Sn. Mine Çelik Turp “Girişimsel Radyolojide Hasta Hemşirelik Girişimleri” isimli sunumunu gerçekleştirdi. Sn. Turp sunumunda girişimsel radyoloji de hemşirelik bakımı, işlem öncesi, işlem sırası ve işlem sonrası neler yapılması gerektiği ve kullanılan malzemeler üzerinde durdu.

Online olarak gerçekleştirilen programa 43  kişi katılım sağlamıştır. Söyleşi katılımcıların memnuniyeti ve sorularının cevaplanması ile sonlandırıldı.

  • Paylaş

Önceki Yazı Tek Kanatlı Melek
Sonraki Yazı Nasıl Uyursan, Öyle Uyanırsın...

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.