30 Mart Nursing Master Class Sempozyumu

Nursing Master Class Sempozyumu 30 Mart 2018 tarihinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Medtronic Innovasyon Merkezi’nde gerçekleşti. “Genel Cerrahi Alanında Güncel Gelişmeler” konulu sempozyum bütün hemşireleri, liderleri ve perioperatif profesyonelleri bir araya getirdi. Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü ameliyathane hemşirelerinden 10 kişi sempozyuma katılım gösterirken, sempozyumun bilimsel sürecinde 2 panel konuşması ve 1 panel başkanlığı görevinde yer alındı.

Bilimsel programda Acıbadem Sağlık Grubu Ameliyathaneler ve MSÜ Koordinatörü İlknur Yayla, “Etkin Ameliyathane Kurulumu ve Kullanımı” konulu 30 dakikalık sunumunu gerçekleştirildi. Acıbadem Kocaeli Hastanesi Ameliyathane ve MSÜ Sorumlu Hemşiresi Gülay Karasu,  “Sterilizasyon Teknikleri ve Reuse Malzeme Kullanımı” konulu 30 dakikalık bir sunumunu gerçekleştirildi.

Acıbadem Sağlık Grubu Ameliyathaneler ve MSÜ Koordinatörü İlknur Yayla, “Laparoskopik Ameliyat Hazırlık Standartları” konulu panelde, panel başkanı olarak görev aldı. Bilimsel program sonrasında sempozyumun gerçekleştiği kurumun inovasyon merkezi ziyaret edildi.

                   
 

  • Paylaş

Önceki Yazı Kalbine İyi Bak
Sonraki Yazı Bir Bakışta Yara

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.