Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi Hemşirelik Haftası Kutlama Programı

Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü ve Acıbadem Taksim Hastanesi tarafından “18. Hemşirelik Haftası Etkinlikleri” kapsamında 10 Mayıs 2018 tarihinde Acıbadem Üniversitesi Konferans Salonu’nda düzenlenen “Sağlıkta Tek ve Eşsiz Hizmet Hemşirelik; Birçok Alan, Birçok Etki” konulu programa yaklaşık 20 kişinin katılımı organize edildi.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde Hemşirelik Haftası kutlamaları kapsamında hastane yönetimi tarafından Unicef “Her Çocuk İçin Bir Umut” programına Atakent Hemşireleri adına bağışta bulunuldu ve çalışanlara isme özel kalemler yaptırıldı. 16 Mayıs 2018 tarihinde Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Evrim Şahin tarafından bütün bölümlere gidilerek çalışanlara hediyeleri dağıtılarak, bağış sertifikaları verildi. Çalışanlar tarafından isme özel kalem ve sertifikalar büyük bir mutlulukla karşılandı.

                     
 

 

 

Hemşirelik Haftası kutlamaları için renkli balonlardan “Hemşirelik Haftası 2018” yazılı süslemeler yapıldı. Hemşireler tebrik edildi.  

 

 

 

 

 

 

Desteklerinden dolayı öncelikle Hastane Direktörümüz Sn. Celal Dağ, Hemşirelik Hizmetleri Müdürümüz Sn. Evrim Şahin ve Kurumsal İletişim Uzmanı Sn. Senem Erhamza olmak üzere tüm Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi yönetimine çok teşekkür ederiz.

  • Paylaş

Önceki Yazı 15. Ulusal TKCD 2018
Sonraki Yazı Minik Kalplere Özel

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.