Elektronik Sağlık Kaydı ve Hemşirelik

Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesinde “Elektronik Sağlık Kaydı ve Hemşirelik” programı 24.07.2023 tarihinde webinar üzerinden gerçekleştirildi. Program açılışında Katılımcılar arasında bulunan ve Acıbadem Sağlık Grubunda aynı zamanda Bilişim hemşiresi olarak görev yapan Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Cihan Sütlü ve Acıbadem Fulya Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Mustafa Şahin programla ve konu ile ilgili  görüşlerini ve deneyimlerini aktardı.

Program DYBÜ Sorumlu Hemşiresi ve Bilişim Hemşiresi Özgür Palabıyık’ın  Elektronik Sağlık kaydı Nedir? Konulu sunumla başlayıp 2. Kat Sorumlu hemşiresi ve Bilişim Hemşiresi Gülin İribaş’ın Elektronik Sağlık Kaydının Hemşireliğe Etkisi ile devam etti. Elektronik  sağlık kaydının hemşirelikteki önemine  yer verilen söyleşide katılımcıların soruları ve katkıları alındıktan sonra programa son verildi.

Eğitim ve Gelişim hemşiresi İlknur  Öztürk moderatörlüğünde gerçekleştirilen programa 100 kişi katılmış olup konuşmacılar ve katılımcılar ile birlikte verimli bir program gerçekleştirilmiştir.

  • Paylaş

Önceki Yazı Diyabet- Bunları Biliyor Musunuz?
Sonraki Yazı Hayat Arkadaşı

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.