Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü Geleceğe Bakış Projesi Yaz Stajı Programının 13.’Sü Gerçekleşti

Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü tarafından Geleceğe Bakış Projesi kapsamında bu yıl 13.’sü gerçekleşen “Hemşirelik Yaz Stajı Uygulaması” 72 öğrencinin katılımı ile 25 Haziran – 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşti. Staj süresince öğrenciler klinik uygulamalarda rehberlik alarak hemşirelik bakım ve uygulamalarında kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklediler. 15 Ağustos 2018 tarihinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü’nde gerçekleşen programla tüm stajyerlere katılım belgesi verilirken, staj sonunda eğitim gelişim hemşireleri önderliğinde grup olarak yaptıkları projeler, değerlendirme komitelerince değerlendirilerek 1., 2. ve 3. olan proje sahiplerine ödülleri verildi.

Proje Ödülleri

Stajlarını Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde gerçekleştiren Fatmagül ÖZCAN, Mine HACIFAZLIOĞLU, Esra VURANKAYA, Kevser SAĞDIÇ, Fatma Nur SİNİKOĞLU, Sude DURSUN’un Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Uzm. Hem. Zülfiye ŞEN danışmanlığında yürüttükleri “Hemşirelerin 8 Doğru Kuralına Göre İlaç Uygulamalarının Değerlendirilmesi” konulu proje birincilik ödülü aldı.

Stajlarını Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde gerçekleştiren Mervenur KOKAR, Bektaş TOPÇU, Elanur ÇAKIR, Aylin SAL’ın Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Uzm. Hem. Ayşe ORDU danışmanlığında yürüttükleri “Hastaların Hemşirelik Bakımında Memnuniyet Düzeylerinin Değerlendirilmesi” konulu proje ikincilik ödülü aldı.

Stajlarını Acıbadem Maslak Hastanesi’nde gerçekleştiren Seren ÇİFTÇİ, Funda TARHAN, Rüveyda AYDIN, Mervenaz MOROĞLU, Nurşah ATMACA, Elif PEHLİVAN, Yasemin BAŞER’in Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Uzm. Hem. Buket ÇAKIR ve Hem. Özlem KIVANÇ danışmanlığında yürüttükleri “Sağlık Çalışanlarının Kan Transfüzyonuna Yönelik Bilgi Düzeylerinin Transfüzyon Uygulamasına Yansıması” konulu proje üçüncülük ödülü aldı.

Geleceğimize ışık tutacak olan tüm meslektaşlarımıza emekleri için teşekkür eder, meslek yaşamlarında şimdiden başarılar dileriz.

Organizasyonel desteklerinden dolayı “Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü”ne çok teşekkür ederiz.

  • Paylaş

Önceki Yazı Ben Doktor Oldum
Sonraki Yazı Önlemek de Mümkün, Tedavi de

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.