Hemşirelikte Bilişim Sempozyumu

Hemşirelikte Bilişim Derneği tarafından 25-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen “Hemşirelikte Bilişim Sempozyumu” nun birinci gününde “Neden Hemşirelikte Bilişim, Hastanelerin Dijitalleşme Serüveni, Bilişim ve Hemşirelik  Terminolojileri, Hemşirelik Bilişiminde Neler Yaptık? Deneyimlerin Paylaşımı” başlıklı konular üzerinde duruldu.

Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Sayın Saliha Koç Aslan tarafından moderatörlüğü yürütülen “Hemşirelik Bilişiminde Neler Yaptık Deneyimlerin Paylaşımı” oturumda İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Sayın Meral Kurt Durmuş tarafından deneyim paylaşımları aktarıldı. Bir sonraki konuşmacı olan Acıbadem Fulya Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Sayın Mustafa Şahin tarafından Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik hizmetleri bilişim süreçlerinden bahsedildi. Katılımcılar tarafından sorular yanıtlandı.

İkinci gün ise, dernek tarafından düzenlenen “Temel SPSS, MAXQDA Eğitimi, Algoritma ve Akış Diyagramları” eğitimler gerçekleşti.

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.