IHH Hemşirelik Sempozyumu 2022

Bu yıl 3.sü düzenlenen IHH Hemşirelik Sempozyumu T.O.U.C.H 14-15 Eylül 2022 tarihinde online olarak Malezya ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

Acıbadem Hemşirelik olarak sempozyumun ilk gününde Enfeksiyon Kontrol oturumunda Acıbadem Adana Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Fadime Kaya “A study to cure infections due to acinetobacter baumannii with the PDCA cycle in a private hospital“ çalışması ile, Liderlik Ve Araştırma oturumunda Acıbadem International Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Şebnem Çakın “The effect of the cannula material used in peripheral venous catheter applications after renal transplantation on the catheter’s duration of stay in the vein” çalışmayla katılım sağlandı.

14 Eylül tarihinde ikinci oturuma Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Hülya Özkol Saygı tarafından co-moderatör olarak eşlik edildi. Acıbadem Sağlık Grubu genelinde yaklaşık 130 hemşirenin katıldığı sempozyum öncesi bir çok kez yapılan deneme akışları sonucu izlemeye değer bir eğitim programı ortaya çıktı.

İşbirliği içinde olduğumuz ülkelerle beraber aynı platformda İngilizce olarak sunum yapmak ve oturum başkanlığı yürütmek ve rol alan arkadaşlarımızı desteklemek meslektaşlarımız için de farklı bir deneyim oldu.

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.