Sınırları Aşan Sağlık Hizmetleri: İletişim ve Memnuniyet

Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde Sınırları Aşan Sağlık Hizmetleri programı 7 Haziran 2024 tarihinde webinar üzerinden Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Uzm. Hem. Bahar Dündar Kavaklı’nın moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Uluslararası Hasta Hizmetleri Müdürü Ayşe Gizem Kara söyleşide;  “Uluslararası Hasta Kabülü ve Hasta Memnuniyeti” için Acıbadem Atakent Hastanesindeki uygulamalardan bahsetti. Ayşe Gizem Kara’nın sunumundan sonra Atakent Acıbadem Hastanesi 2. Kat Sorumlu Hemşiresi Gülin İribaş “Uluslararası Hastalarda Hemşirelik Bakımı sunumunu paylaştı.

Gülin Hanım, sunumunda Yabancı Uyruklu Hastaların Kültürel Farklılıkları, sağlık kültür ilişkisini, iletişimde beden dilinin önemini ve Acıbadem Atakent Hastanesi’nde bu hastalara yönelik uygulamalara değindi ve bu uygulamaların hastalar üzerindeki olumlu etkilerini aktardı.

Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Bahar Dündar Kavaklı moderatörlüğünde  gerçekleştirilen programa 92  kişi katılmış olup konuşmacılar ve katılımcılar ile birlikte verimli bir program gerçekleştirilmiştir.

  • Paylaş

Önceki Yazı Yara Bakım Sempozyumu
Sonraki Yazı Abortuslar ve Hemşirelik Yaklaşımı

Yorumlar

Yorum Bırak

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.