23 Nisan Kutlu Olsun 23 Nisan Neşesi Internatıonal’a Taşındı

Acıbadem Internatıonal Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği çerçevesinde gerçekleştirdiği şenlikle 23 Nisan neşesini hastaneye taşıdı.

Eğitimciler Okulları’nın işbirliği ile gerçekleşen programa  çalışanlarımız da  büyük ilgi gösterdi. Şenlikte her yaş grubunu dikkate alarak oluşturulan aktiviteler, çocukların yeteneklerini geliştirmeye yönelik etkinlikler ve yüz boyama çocukların yoğun ilgisiyle karşılandı. Patlamış mısır ikramı etkinlik süresince devam etti. Ayrıca hastane lobisinde “Eğitimciler Okulu” öğrencilerinin 23 Nisan temalı resim sergisi çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de büyük ilgisini çekti.

                                     

ÇOCUKLARA ÖZEL ŞENLİK

Acıbadem Kadıköy Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında “Çocuklara Özel Şenlik” etkinliğini düzenledi.

                                   

Acıbadem Kadıköy Hastanesi olarak çocuk misafirlerimize öncelikle çizgi film karakterleri karşıladı sonrasında patlamış mısır ve ikramlarımızla eğlenen çocuklar sihirbaz gösterisiyle coşkuları arttı.

                                     

 

ÇOCUKLAR GİBİ ŞEN OLMAK
Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” sebebiyle poliklinik hemşirelerimiz tarafından çocuk polikliniğine gelen ve yatmakta olan çocuk hastalar için etkinlik düzenlenmiştir.

 

                                                                     

Bu etkinliği gerçekleştiren poliklinik hemşirelirimze teşekkür ederiz.
ACIBADEM ADANA HASTANESİ 23 NİSAN KUTLAMALARI
Acıbaden Acıbadem Adana Hastanesi olarak bu yıl 23 Nisan etkinliklerini Doğa Kolejinden gelen minik misafirlerimizle kutladık.

                                                                                       

 

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ KUTLAMALARI
Acıabdem Fulya Hastanesi ‘ nde 21 Nisan 2018 Cumartesi günü çoçuklar için düzenlenen ‘’23 Nisan Çocuk Şenliği’’ kapsamında;
• Oğuz Gürel tarafından gerçekleştirilen ‘’Karikatür Çizimi’’
• İzzet Aksoy yönetiminde ‘’Piyano Dinletisi’’
• Boyama Aktiviteleri
• Resim Sergisi

gerçekleştirildi. Çocuklar etkinlikler eşliğinde 23 Nisan coşkusunu yüreklerinde hissedip keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

                                                                                       

 

                                                                                       

ACIBADEM BURSA HASTANESİ 23 NİSAN KUTLAMALARI

Acıbadem Bursa Hastanesinde 23 Nisan Şenlikleri büyük coşku ile kutlandı. Acıbadem çocuk misafirlerimizi çizgi film karakterleri ile karşıladık. Aktivitelerimiz yüz boyama ve balon hediye etme ile devam etti.

                                                       

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.