Prekonsepsiyonel Dönem ve Sağlık Profesyonellerinin Rolü Söyleşi

Acıbadem Bodrum Hastanesi tarafından düzenlenen “Prekonsepsiyonel Dönem ve Sağlık Profesyonellerinin Rolü Söyleşi”si Acıbadem Sağlık Grubu çalışanlarına duyurularak webinar üzerinden 18 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Söyleşi programında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Sn Dr. Cemile Alçay’ ın ‘’Prekonsepsiyonel Dönem ve Bu Dönemi Etkileyen Risk Faktörleri Nelerdir?” konusu hakkında bilgilendirme yaptı.

Klinik Eğitim Hemşiresi Merve Cömert Erdoğan ‘Prekonsepsiyonel Dönemde Sağlık Profesyonellerinin Rolü’ konulu sunumu gerçekleştirdi.

Klinik Eğitim Hemşiresi Setenay Durhan ‘Prekonsepsiyonel Dönemin Hasta Bakımına Yansımaları’ konulu sunumu gerçekleştirdi.

Prekonsepsiyonel Dönem nedir, bu dönemi etkileyen faktörler nelerdir, sağlık profesyonellerinin rolleri nelerdir,  ve Sağlık Profesyonellerinin Rolü ve Prekonsepsiyonel Dönemin Hasta Bakımına Yansımaları’nı konuşulduğu söyleşide katılımcıların soruları ve katkıları alındıktan sonra programa son verildi.

Klinik Eğitim Hemşiresi Ebru Karadeniz’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen programa 91 katılımcı olmuştur ve verimli bir program gerçekleştirilmiştir.

2020 - Acıbadem Hemşirelik - Tüm Hakları Saklıdır.